Steun ons en help Nederland vooruit

maandag 24 juni 2019

Zorgen over toenemend aantal processierupsen

D66 Leudal maakt zich zorgen over het toenemend aantal processierupsen in de gemeente. Dit jaar komen er naar verwachting drie keer zoveel rupsen naar ons land als t.o.v. het recordjaar 2018. D66 Leudal ontving de afgelopen weken diverse klachten over de processierups in onze gemeente: Bijv. op het sportpark in Haelen en op de ligweide van Zwembad ’t Ligteveld. Wij zijn benieuwd naar de huidige aanpak en hoe de gemeente dit in de toekomst blijft bestrijden.

De raadsfractie van D66 heeft vragen gesteld aan het College over de bestrijding van de processierups in onze gemeente.

Ziet u ergens nesten van de processierups? Meld dit dan bij de gemeente via: https://www.leudal.nl/openbare-ruimte-melding